Bestand:BSicon exSKRZ-G2BUE.svg
Uiterlijk
Afmetingen van deze voorvertoning van het type PNG van dit SVG-bestand: 500 × 500 pixels Andere resoluties: 240 × 240 pixels | 480 × 480 pixels | 768 × 768 pixels | 1.024 × 1.024 pixels | 2.048 × 2.048 pixels.
Oorspronkelijk bestand (SVG-bestand, nominaal 500 × 500 pixels, bestandsgrootte: 674 bytes)
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
---|---|---|---|---|---|
huidige versie | 17 jul 2014 10:25 | 500 × 500 (674 bytes) | YLSS | {{Information |Description ={{en|1=Unused level crossing with two-lane road}} |Source ={{own}} |Author =YLSS |Date ={{subst:today}} |Permission ={{PD-shape}} |other_versions = }} [[Category:Icons for rail... |
Bestandsgebruik
Dit bestand wordt op de volgende pagina gebruikt:
Globaal bestandsgebruik
De volgende andere wiki's gebruiken dit bestand:
- Gebruikt op be.wikipedia.org
- Gebruikt op de.wikipedia.org
- Gebruikt op en.wikipedia.org
- Baxter railway station
- Ferny Grove railway line
- South Geelong railway station
- Grand River Railway
- Niles Canyon Railway
- Pickering railway station
- Birkenhead Dock Branch
- Whitecliffs Branch
- Bray Daly railway station
- Harcourt Street railway line
- Newcastle railway line
- Bombala railway line
- Template:Bombala railway line
- May Pen to Frankfield railway
- Template:May Pen to Frankfield
- Harcourt Street station
- Train of the South
- Template:South Line, Tasmania
- South Line, Tasmania
- Template:Niles Canyon Railway
- Norilsk railway
- Line 10 (CPTM)
- Marburg railway line
- Shipston-on-Stour branch
- Template:Birkenhead Dock Branch
- Template:Ferny Grove railway line
- Template:Harcourt Street railway line RDT
- Ulsda railway stop
- Template:Norilsk Railroad
- Template:Newcastle railway line, New South Wales
- Tongpo Line
- Rimini–San Marino railway
- Template:Line 10 (CPTM)
- Cooma railway station
- Linha do Alentejo
- Ramal de Aljustrel
- Barca d'Alva–La Fuente de San Esteban railway
- Ramal da Figueira da Foz
- Ramal de Reguengos
- Template:Whitecliffs Branch
- Shankill railway station (DW&WR)
- Woodbrook railway station
- Lake Erie and Northern Railway
- Template:Lake Erie and Northern Railway
- User:MetroManMelbourne/sandbox
- Carrickmines Luas stop
- Sandyford Luas stop
Globaal gebruik van dit bestand bekijken.