Bestand:BSicon exvWBRÜCKE1.svg
Uiterlijk
Afmetingen van deze voorvertoning van het type PNG van dit SVG-bestand: 500 × 500 pixels Andere resoluties: 240 × 240 pixels | 480 × 480 pixels | 768 × 768 pixels | 1.024 × 1.024 pixels | 2.048 × 2.048 pixels.
Oorspronkelijk bestand (SVG-bestand, nominaal 500 × 500 pixels, bestandsgrootte: 666 bytes)
Bestandsgeschiedenis
Klik op een datum/tijd om het bestand te zien zoals het destijds was.
Datum/tijd | Miniatuur | Afmetingen | Gebruiker | Opmerking | |
---|---|---|---|---|---|
huidige versie | 4 jan 2010 23:36 | 500 × 500 (666 bytes) | Vunz | improved code, smaller file, 125-375 grid | |
21 jun 2007 19:07 | 500 × 500 (8 kB) | Lantus | {{Information |Description=German: see Template Railroad |Source=self-made |Date=21.06.07 |Author= Lantus }} |
Bestandsgebruik
Dit bestand wordt op de volgende 23 pagina's gebruikt:
- Spoorlijn Armentières - Arques
- Spoorlijn Beslé - Blain
- Spoorlijn Blain - La Chapelle-sur-Erdre
- Spoorlijn Braunschweig - Bad Harzburg
- Spoorlijn Braunschweig - Gifhorn
- Spoorlijn Braunschweig - Helmstedt
- Spoorlijn Braunschweig Nordkurve - Braunschweig Rangierbahnhof
- Spoorlijn Compiègne - Roye-Faubourg-Saint-Gilles
- Spoorlijn Hannover - Braunschweig
- Spoorlijn Jessains - Sorcy
- Spoorlijn Krefeld - Mönchengladbach-Speick
- Spoorlijn Les Sables-d'Olonne - Tours
- Spoorlijn Lübeck - Büchen
- Spoorlijn Lübeck - Hamburg
- Spoorlijn Lübeck - Strasburg
- Spoorlijn Montier-en-Der - Éclaron
- Spoorlijn Neersen - Viersen
- Spoorlijn Sablé - Montoir-de-Bretagne
- Spoorlijn Saint-Just-en-Chaussée - Douai
- Spoorlijn Wanne-Eickel - Duisburg-Ruhrort
- Stamlijn Deventer
- Tramlijn Deventer - Borculo
- Tramlijn Zutphen - Deventer
Globaal bestandsgebruik
De volgende andere wiki's gebruiken dit bestand:
- Gebruikt op de.wikipedia.org
- Gebruikt op en.wikipedia.org
- Gebruikt op eu.wikipedia.org
- Gebruikt op fr.wikipedia.org
- Ligne de Charmes à Rambervillers
- Ligne de Mont-sur-Meurthe à Bruyères
- Wikipédia:Modèles/BS
- Modèle:LCF exdPONT+RIV
- Ligne de Villefranche-sur-Cher à Blois
- Ligne de Remiremont à Cornimont
- Ligne de Charleville-Mézières à Hirson (par Auvillers)
- Ligne de La Flèche à Vivy
- Ligne de Templeuve à Don-Sainghin
- Ligne de Beslé à Blain
- Ligne d'Angers-Saint-Laud à La Flèche
- Ligne de Blain à La Chapelle-sur-Erdre
- Ligne de Montier-en-Der à Éclaron
- Schéma de la ligne de Compiègne à Roye-Faubourg-Saint-Gilles
- Utilisateur:Oyu88/Brouillon
- Schéma de la ligne 1a (CFL)
- Ligne de Grundhof à Beaufort
- Schéma de la ligne de Saint-Just-en-Chaussée à Douai
- Schéma de la ligne de Sablé à Montoir-de-Bretagne
- Ligne d'Aubigné-Racan à Sablé
- Ligne 25A (Infrabel)
- Schéma de la ligne de Jessains à Sorcy
- Schéma de la ligne d'Épinal à Bussang
- Gebruikt op it.wikipedia.org
- Gebruikt op ja.wikipedia.org
- Gebruikt op no.wikipedia.org
- Gebruikt op pl.wikipedia.org
- Gebruikt op zh.wikipedia.org