Gebruiker:Þomas/tabellen/openbaar vervoer
Uiterlijk
Route | Lengte | Gem. snelheid | Afstand tussen haltes | |
---|---|---|---|---|
1 | Weiden - Junkersdorf - RheinEnergieStadion - Neumarkt − Bf Deutz - Kalk - Brück − Bensberg Junkersdorf-Brück in de spits elke 5 Minuten |
26,5 km 19,9 km in Keulen |
28,9 km/h 27,1 km/h in Keulen |
736 m 710 m in Keulen |
3 | Mengenich - Bocklemünd - Bf Ehrenfeld - Bf West - Friesenplatz - Neumarkt - Bf Deutz - Holweide - Thielenbruch Buiten de spits tot Holweide |
21,5 km | 26,3 km/h | 717 m |
4 | Bocklemünd - Bickendorf - Bf Ehrenfeld - Bf West - Friesenplatz - Neumarkt - Bf Deutz - Schlebusch 's avonds vanaf Bickendorf |
21,7 km | 28,3 km/h | 775 m |
5 | Ossendorf - Neuehrenfeld - Bf West - Friesenplatz - Dom/Hbf - Reichenspergerplatz | 9,8 km | 23,5 km/h | 653 m |
7 | Frechen - Marsdorf - Braunsfeld - Neumarkt - Porz - Zündorf behalve in de spits Frechen-Braunsfeld elke 20 minuten (gedeeltelijk Frechen-Marsdorf) |
25,8 km 22,0 km in Keulen |
22,4 km/h 26,4 km/h in Keulen |
806 m 956 m in Keulen |
9 | Sülz - Universität - Bf Süd - Neumarkt - Bf Deutz - Kalk - Vingst - Königsforst op schooldagen elke 5 minuten Universität-Bf Deutz |
16,0 km | 25,9 km/h | 727 m |
12 | Merkenich - Niehl - Ringe − Friesenplatz - Zollstock tussen de spitsen elke 20 minuten Merkenich-Niehl |
17,0 km | 22,7 km/h | 654 m |
13 | Sülzgürtel - Gürtel ü. Bf Ehrenfeld − Nippes - Bf Mülheim - Holweide | 16,2 km | 29,5 km/h | 736 m |
15 | Chorweiler - Longerich - Nippes - Ringe - Friesenplatz - Ubierring in de spits elke 5 minuten Longerich-Ubierring |
15,2 km | 24,0 km/h | 705 m |
16 | "Rheinuferbahn": Niehl - Dom/Hbf - Neumarkt - Ubierring - Sürth - Wesseling - Bonn Hbf - Bonn-Bad Godesberg vanaf Sürth elke 20 minuten (in de spits vanaf Wesseling) |
45,6 km 19,9 km in Keulen |
33,4 km/h 29,1 km/h in Keulen |
950 m 905 m in Keulen |
18 | "Vorgebirgsbahn": Thielenbruch - Bf Mülheim - Dom/Hbf - Neumarkt - Klettenberg - Brühl - Bornheim - Bonn Hbf Buchheim-Klettenberg elke 5 minuten, vanaf Brühl elke 20 minuten |
48,4 km 18,1 km in Keulen |
33,4 km/h 26,5 km/h in Keulen |
1008 m 724 m in Keulen |
Type | Lijn | Route | Haltes | Aansluitingen |
---|---|---|---|---|
SB 87 | Lobberich ↔ Grefrath ↔ Mülhausen ↔ Kempen ↔ St.Peter ↔ Vorst ↔ Anrath ↔ Viersen | Grefrather Straße | ||
019 | Vinkrath ↔ Mülhausen ↔ Grefrath ↔ Süchteln ↔ Viersen ↔ Mönchengladbach ↔ Rheydt | Grefrather Straße | ||
062 | Vinkrath ↔ Grefrath ↔ Mülhausen ↔ Oedt ↔ Vorst ↔ Kehn ↔ St.Tönis ↔ Krefeld-Forstwald | Grefrather Straße | ||
093 | Kaldenkerken ↔ Breyell ↔ Lobberich ↔ Grefrath ↔ Mülhausen ↔ Klixdorf ↔ Kempen | Grefrather Straße |
File:Bus logo Basel.png File:Tram logo Basel.png
Type | Lijn | Route | Aansluitingen |
---|---|---|---|
041 | Sankt Tönis ↔ Krefeld Hbf ↔ Krefeld-Fischeln | Bij het Krefeldse centraalstation (Hbf) bestaat aansluiting met meerdere treinlijnen van 't Duitse spoorwegennet en ook met de Stadtbahn van Düsseldorf (lijn U 76) | |
062 | Vinkrath ↔ Grefrath ↔ Mülhausen ↔ Oedt ↔ Vorst ↔ Kehn ↔ Sankt Tönis ↔ Krefeld-Forstwald | In Forstwald ligt de bus-halte "Laschenhütte" dicht bij het station Forsthaus aan de spoorweglijn Duisburg ↔ M'gladbach. | |
064 | Brüggen-Bracht ↔ Schaag ↔ Breyell ↔ Lobberich ↔ Süchteln ↔ Vorst ↔ Kehn ↔ Sankt Tönis | ||
068 | Kempen (Station) ↔ Sankt Tönis ↔ Krefeld-Forstwald | Het station Kempen ligt aan de spoorlijn Düsseldorf ↔ Kleef. In Forstwald ligt de bus-halte "Laschenhütte" dicht bij het station Forsthaus aan de spoorweglijn Duisburg ↔ M'gladbach. |