Sjabloon:Tabelrij treinserie Finland/L
Uiterlijk
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
L | Pendeltrein (VR-Yhtymä en Helsingin seudun liikenne) | Helsinki – Pasila – Huopalahti – Leppävaara – Kauklahti – Kirkkonummi | Rijdt 's ochtends vroeg en 's avonds laat een keer in het halfuur. Rijdt in de nachten van vrijdag op zaterdag en zaterdag op zondag eenmaal per uur. |
Alle Stations:
Serie | Treinsoort | Route | Bijzonderheden |
---|---|---|---|
L | Pendeltrein (VR-Yhtymä en Helsingin seudun liikenne) | Helsinki – Pasila – Ilmala – Huopalahti – Valimo – Pitäjänmäki – Mäkkylä – Leppävaara – Kilo – Kera – Kauniainen – Koivuhovi – Tuomarila – Espoo – Kauklahti – Masala – Jorvas – Tolsa – Kirkkonummi | Rijdt 's ochtends vroeg en 's avonds laat een keer in het halfuur. Rijdt in de nachten van vrijdag op zaterdag en zaterdag op zondag eenmaal per uur. |